F1 Races Net F1races Net
Sezóna 25

Čt 02.07.20
0 online
Úvod Registrace Hlavní Timing Liga Jezdci
Trénink Rychlost Zranění Vůz Brzdy Stáj
Sklad Obchod Bazar Výzkum Počasí Pneumatiky
Sponzoři Finance Testování Kvalifikace Závod Bodování
Poháry Fórum Simulace Banka

Jezdci

Pilot je důležitou součástí týmu. Pro kvalitu pilota jsou důležité vlastnosti zrychlení, zatáčky, brzdění a šikany.Trenink těchto vlastností je odvislý od odjetých testovacích jízd.
Dosáhnuté časy také ovlivňuje jeho forma, zkušenost a zkušenost na okruhu.Zkušenost jezdce na okruhu se zhoršuje,pokud jezdec na konkrétním okruhu delší dobu netestoval.Na formu jezdce mají vliv odjeté TJ,kvalifikace,závod,ale i případné havárie.Pokud jezdec nejezdí TJ ani závody,případně v nich havaruje tak se mu forma zhoršuje.
Vlastnosti pilota jsou odstupňované následovně: otřesné, hrozné, bídné, špatné, slabé, dostatečné, přijatelné, obstojné, dobré, chvalitebné, výborné, skvělé, znamenité, úžasné, působivé, báječné, obdivuhodné, skvostné, velkolepé, neuvěřitelné, dokonalé.
U každého jezdce je uveden jeho potenciál v procentech. Ten značí, jak moc se jezdec ještě dokáže zlepšovat. Pokud je potenciál nulový,značí to,že jezdec je na maximu svých možností a s přibývající dobou se jeho dovednosti začnou zhoršovat.
Tento potenciál je mu dán do hry NÁHODNĚ na začátku jeho kariéry.
Každý pilot má tedy unikátní potenciál!
Rozhodující také není VĚK pilota, ale jeho POTENCIÁL. Čili jezdec svého vrcholu dosahuje bez ohledu na aktuální věk (může ho dosáhnout v 20, 30 nebo i 40 letech).
Pilot se na svém vrcholu udrží cca 2-5 sezon, v závislosti na investovaných tréninkových jízdách a svém věku. Mladší pilot se na něm udrží spíše déle.
To ovšem nevylučuje možnost, že mladší pilot nikdy nedosáhne takových vlastností jako ten starší!
Jezdce s tvojí stájí váže smlouva. Tu je možné prodlužovat maximálně o 16 týdnů. 10 a 3 dny před koncem smlouvy ti přijde upozornění do stájových hlášek, že jezdci končí smlouva. Poslední varování přijde v den, kdy smlouva končí.
Smlouva končí vždy 23:59:59 tohoto dne.
Pokud chceš jezdce prodat, musí mít s tebou smlouvu aspoň ještě na dalších 10 dnů. Při přestupu jezdce se smlouva převádí v původním rozsahu. Pokud je jezdec koupen na volném trhu, jeho nová smlouva činí 10 dní.
Jako nováček máš po dobu 1 týdne a 1 absolvované VC uzavřenu možnost nakupovat jezdce v přestupech. Do tří týdnů a dvou absolvovaných VC můžeš nabídnout za jezdce nejvýše 30 % stavu tvého účtu. Po třech týdnech a dvou odjetých VC není tvé obchodování nijak omezeno.

Ukázka:
Nejbližší závod

Žádný závod není momentálně naplánován.

 
Pravidla & Nápověda Odkazy

Zadat dotaz
 
Národy v F1 Races

1. 0.00 (4)
2. 0.00 (0)
3. 0.00 (0)
4. 0.00 (0)
5. 0.00 (0)
 
Spolupráce

Formule, F1 online hra
F1 | FormulaOne.cz
MP3 ke stažení
   jméno       heslo                získat heslo      registrace nového uživatele