F1 Races Net F1races Net
Sezóna 25

Ne 09.08.20
0 online
Úvod Registrace Hlavní Timing Liga Jezdci
Trénink Rychlost Zranění Vůz Brzdy Stáj
Sklad Obchod Bazar Výzkum Počasí Pneumatiky
Sponzoři Finance Testování Kvalifikace Závod Bodování
Poháry Fórum Simulace Banka

Testování

Testovací jízda ti má pomoci k určení optimální rychlosti do zatáček a šikan pro tvého jezdce a k testu pneumatik.Dále si tímto vytestuješ přítlak.
Přítlak- nastavením (náklonem) křídel na autě ovlivnuji jakou silou působí odpor vzduchu na plochy křídel a tím jakou silou je auto přitlačováno k vozovce.
Čím větší síla u nás "+" tím auto lépe sedí v zatáčkách,ale je pomalejší na rovinkách. Úkolem managera je najít nejlepší nastavení přítlaku s ohledem k charakteru tratě. Takže + je větší přítlak.
- je menší přítlak.
0 je střed
Testovací jízdy jsou omezené, každé pondělní ráno ti přibyde 10 nových testovacích jízd. Okruh pro svou testovací jízdu si můžeš vybrat podle tvého uvážení, avšak pokud si zvolíš jiný okruh než je tvůj domácí, tak cena za jednu testovací jízdu je 50 000 Kč. Pokud někdo odjede svou testovací jízdu na tvém okruhu, přibude na tvůj účet 7500 Kč. Při testu zvolených rychlostí do zatáček a šikan vidíš po odjetí testovací jízdy zvládnutí zatáčky/šikany v procentech. Tento údaj je matematicky zaokrouhlený, takže pokud máš zvládnutí 100%, může to znamenat, že na 4 % zatáčkou/šikanou neprojedeš (pokud bys neprojel na 5 %, objevilo by se zvládnutí 90 %).

Ukázka:
Nejbližší závod

Žádný závod není momentálně naplánován.

 
Pravidla & Nápověda Odkazy

Zadat dotaz
 
Národy v F1 Races

1. 0.00 (9)
2. 0.00 (0)
3. 0.00 (0)
4. 0.00 (0)
5. 0.00 (0)
 
Spolupráce

Formule, F1 online hra
F1 | FormulaOne.cz
MP3 ke stažení
   jméno       heslo                získat heslo      registrace nového uživatele